0 850 346 54 74

En Rahat 5 Şezlong Minderi ModeliYaz gelmeden önce özellikle otel, havuz gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen şezlong minder modelleri, istenilen şezlonga uygun abatlarda üretilir. Firmamız toptan alımlarda uygulamış olduğu uygun fiyat listesi ile sizlere her daim kaliteli minderler sunmaktadır. 2012 yılından bu yana sizlere buluşturduğu minder modellerini 2016 yılı itibari ile tüm Avrupa ülkelere satışını sağlamaktadır. Sizlerle aşağı en rahat ve en konforlu şezlong modellerini paylaşacağım.


Şezlong Minderi

Pembe şezlong minderi, kullanımı her şezlong ölçülerine hemen hemen uyan bu model ile hem rahatlığı hem de kolay kullanımı bir arada alacaksınız.


Şezlong Minderleri

Toptan siyah renkli şezlong minderi ise hafifliği ve ergonomik yapısı ile tercih edilerek, dış kullanımı için en uygun minder modelidir.


Şezlong Minderi Modelleri

Yeşil renkli şezlong minder modeli, pastel renkli şezlong minderleri arasında en rahat ve en çok tercih edilerek ortama renk katar.


Şezlong Minderi Fiyatları

Kırmızı renkli şezlong minderi, şezlongların beyaz olduğu alanlarda kullanılır. Su geçirmeyen ve leke tutmayan kumaşı sayesinde kolay kullanım alanı sağlar.


Şezlong Minder

Koyu lacivert plaj minderi, kafeli plajlarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz modeller arasındadır.


Sezlong Minderi

Tüm şezlong minderlerimizin üretimi İstanbul'da gerçekleştirilmektedir. Üretim tesislerimizde üretilen ürünlerde kullandığımız malzemelerin her bir kaliteli ve yılarca sizlere kullanım kolaylığı sunar. Bizlere 0 850 346 54 74 telefon numarasından ve info@dekoro.com.tr mail adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Bu Yaz Plajları Süslemesi Beklenen 5 Plaj Minderi Modeli


Plaj Minderi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?


En Ucuz Şezlong Plaj Minderi Fiyatları ve Modelleri


En Rahat 5 Şezlong Minderi Modeli


Beach Clupler İçin En Kullanışlı 6 Plaj Minderi


En Ucuz ve Kaliteli 5 Plaj Şezlong Minderi Modeli


Alakalı Aramalar: ucuz şezlong minder, şezlong minderi uygun, rahat şezlong minderleri

Adres

Müşteri Hizmetleri

Bizlere adres, telefon ve mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Pazar günleri hariç 08:30 - 18:30 mesai saatleri içerisinde telefonla destek ve bilgi alabilirsiniz. Gönderilen mesajlar en kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır.

Plaj Minderi Firmamız Dekoro firması bünyesinde yer almaktadır.