0 850 346 54 74

En Ucuz Şezlong Plaj Minderi Fiyatları ve ModelleriYaz aylarında tatilcilerin en büyük hedefi bronz bir tene sahip olmak aynı zamanda da konforlu alanlarda vakit geçirmektir. Şezlonga uzanıp kitabınızı okurken güneşlenmek ise tatilcilerin en çok yaptığı aktiviteler arasındadır. Şezlongun rahat olması da bu bağlamda oldukça önemlidir. Şezlong üzerine havlu sererek güneşlenmek bir noktadan sonra rahatsız edici bir hale gelir. İşletmeler için müşterileri çok önemlidir. Müşterilerin rahatlığı da düşünülmesi gereken en önemli konular arasındadır.


İşte müşterilerin rahat edeceği şezlong plaj minderi modelleri:


Minderim 2018 Sezonu Plaj Minderi Modelleri


Her türlü kullanım alanı için uygun olan bu minderler müşterilerin rahat oturup güneşlenebilmesi için tasarlanmıştır. Farklı birçok renkte tasarlanan bu minderlerin tamamı kendi üretim tesislerimizde üretilmekte ve %100 Türk malıdır. Dış mekân için ideal olan plaj minderi modelleri havuz başı, sahil ve otel gibi yerlerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Genişlik: 55cm, Uzunluk: 180cm, Kalınlık: 5cm şeklindedir. Herhangi bir patlama riskine karşı çift dikiş özelliği ise beğenilen en güzel tarafıdır. Fiyatlar ürünlere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar hakkında en detaylı bilgilere hemen 0 850 346 54 74 numarasından veya iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Turkuaz Plaj Minderi

Kırmızı Plaj Minderi

Pembe Plaj Minderi

Yeşil Plaj Minderi

Siyah Plaj Minderi

Bahçe Plaj Minderi

Şezlong Minderi

İçerisinde sünger bulunan bu minderminderlerin leke tutma oranı bir hayli azdır. Su geçirmez olması bu minderlerin tercih edilmesini arttırmaktadır. Kullananları terletmeyen özelliktedir. Aynı zamanda da çok hafiftir. Ürün ölçüleri genişlik: 55cm, Uzunluk: 180cm, Kalınlık: 5cm şeklindedir. Kolayca yıkanabilir. Her ortam için ideal olan bu ürün kesinlikle renk solması sorunu ile karşılaşmayacağınız bir üründür. Her keseye uygun fiyatlarla piyasalarda yer alan bu minderler hem kullanışlı hem de ekonomiktir.


İletişim Bilgileri


Ürünler, modeller ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için 0 850 346 54 74 telefon numarasını veya info@dekoro.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Bu Yaz Plajları Süslemesi Beklenen 5 Plaj Minderi Modeli


Plaj Minderi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?


En Ucuz Şezlong Plaj Minderi Fiyatları ve Modelleri


En Rahat 5 Şezlong Minderi Modeli


Beach Clupler İçin En Kullanışlı 6 Plaj Minderi


En Ucuz ve Kaliteli 5 Plaj Şezlong Minderi Modeli


Alakalı Aramalar: şezlong minderi modelleri, şezlong minderi fiyatları, ucuz şezlong minderleri

Adres

Müşteri Hizmetleri

Bizlere adres, telefon ve mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Pazar günleri hariç 08:30 - 18:30 mesai saatleri içerisinde telefonla destek ve bilgi alabilirsiniz. Gönderilen mesajlar en kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır.

Plaj Minderi Firmamız Dekoro firması bünyesinde yer almaktadır.