0 850 346 54 74

En Ucuz ve Kaliteli 5 Plaj Şezlong Minderi ModeliPlajların vazgeçilmezi olan ve plajlara neşe veren renk katan plaj minderlerini şezlonga uygun özel ebat seçenekleri ile firmamız aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Özellikle toptan siparişlerde uygulanan indirimler ile plaj minderi modelleri arasından en çok tercih edilen 5 plaj minderi modelinden dilediğinizi seçebilirsiniz.


Plaj Minderi

Pastel renkler ile ve özellikle yeşil plaj şezlong minderi modeli ile oturarak denizin yorgunluğunu atabilirsiniz.


Plaj Şezlong Minderi

Uzun sarı şezlong plaj minderi modeli ile ayaklarınızı uzatmakla kalmayıp denizden ya da havuzdan çıktığınız anda kısa bir dinlenme yapabilirsiniz. dilerseniz öğle uykusuna yatabilirsiniz.


Şezlong Minderi

Yalnızda plajda kullanılmayan plaj şezlong minderi modeli tercihe göre bahçeli evlerde, teraslarda ya da balkonlarda da tercih edilir. Özellikle siyah renkli minder ise size önerilerim arasındadır.


Plaj Şezlong Minderi Modelleri

Pembe plaj şezlong minder modeli ise beach cluplarda sıklıkla görebileceğiniz ve kullanabileceğiniz modellerdendir.


Plaj Şezlong Minderleri

Daha çok toplu plaj organizasyonlarında tercih edilen lacivert renkli plaj şezlong minderi, tüm davetlilerin rahat edebilmesi için hem en kullanışlı hem de en ekonomik plaj minder modelidir.


Plaj Şezlong Minder

En ucuz ve en kaliteli 5 plaj şezlong modeli arasından dilediğinizi seçerek firmamızdan temin edebilirsiniz. Perakende alımlarda ise online alışveriş sitelerinin hızlı ve ücretsiz avantajlarından yararlanabilirsiniz. Toplu siparişleriniz ve tüm sorularınız için bizlere 0 850 346 54 74 telefon numarasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Sipariş sonrası tüm detayları ise info@dekoro.com.tr mail adresini kullanarak alabilirsiniz.


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Bu Yaz Plajları Süslemesi Beklenen 5 Plaj Minderi Modeli


Plaj Minderi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?


En Ucuz Şezlong Plaj Minderi Fiyatları ve Modelleri


En Rahat 5 Şezlong Minderi Modeli


Beach Clupler İçin En Kullanışlı 6 Plaj Minderi


En Ucuz ve Kaliteli 5 Plaj Şezlong Minderi Modeli


Alakalı Aramalar: plaj şezlong minderleri, ucuz şezlong mideri, en kaliteli şezlong plaj minderleri

Adres

Müşteri Hizmetleri

Bizlere adres, telefon ve mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Pazar günleri hariç 08:30 - 18:30 mesai saatleri içerisinde telefonla destek ve bilgi alabilirsiniz. Gönderilen mesajlar en kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır.

Plaj Minderi Firmamız Dekoro firması bünyesinde yer almaktadır.