Plaj Minderi Fiyatları

0 850 346 54 74

Fiyatlar; modellere, ölçülere, tasarımlara ve minder sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar ve modeller hakkında daha detaylı bir bilgi mi lazım? En ucuz fiyatlar için bizimle 0 850 346 54 74 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Perakende Plaj Minderi Fiyatları
Perakende Fiyatlar

Perakende şezlong minderi fiyatları ve modelleri online pazar yerlerinde mağazalarımızda yer almaktadır. Pazar yerleri için tıklayınız. Ya da şimdi 0 850 346 54 74 numarasından arayınız.

Toptan Plaj Minderi Fiyatları
Toptan Fiyatlar

Toptan minder fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun ve en ucuz minder modelini beraber belirleyelim. 0 850 346 54 74 bize ulaşın.

En Ucuz Plaj Minderi Fiyatları
En Ucuz Fiyat

Kalite ile ucuzluk bir arada sizlerle. En ucuz fiyatlar, en kaliteli modeller ile sizlerle. Modellerimiz için Modeller sayfasına göz atabilirsiniz. Bize 0 850 346 54 74 ulaşabilirsiniz.

Plaj Minderi Modelleri

Firmamız tarafından üretilen modeller aşağıda yer almaktadır. Firmanıza veya markanıza uygun modeller için bizimle İletişim sayfasından iletişime geçiniz.


En Ucuz Plaj Minderi FiyatlarıPlaj minderinizi seçerken fiyat ne kadar önemli olmalıdır? Yani uzun süre kullanacağınız özellikle kış aylarında evinizin bir köşesinde dekoratif ve mobilyalarınızı tamamlayan bir aksesuara dönüşecek bir eşyadan bahsediyoruz.

BoyutlarHer alışverişte olduğu gibi minder seçimlerinizde öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz.  Boyut ile başlayabilirsiniz. Örneğin 100x100 cm boyutlarında olabilir. Rengi ne olmalı bikininize uygun mu olmalı yoksa pastel her renk ile özellikle çimlerle, deniz ve kum ile uyumlu mu olmalı!

Tek kişilik birkaç taneye mi ihtiyacınız var yoksa çift kişinin kullanabileceği daha büyük bir boyutta mı isterdiniz?

Bizim size önerimiz kir tutmaz, kolayca silinebilir olması ve kumlar için, kılıfının özel bir kumaş kullanılmış olmasıdır. Renkler pastel olursa belki plaj için aldığınız minderinizi kılın farklı mekânlarda değerlendirebilirsiniz. Belki ufaklığın odasında yerde oyun oynarken kullanılabilir.

En Ucuz FiyatlarBir başka düşünmeniz gereken konu ürünün fiyatıdır. İhtiyacınıza yönelik bütçenize uygun çalışan hem kalite hem uygun fiyat avantajı sunmak için çalışan firmalar mevcuttur. Özellikle Dekoro firması ülkemizde sektör uzman çalışanları ile tüm dünyada fark yaratmayı başardı.

İhracat NoktalarıYurtdışına özellikle Anadolu şehirlerimizden ihracat oranlarımız gün geçtikçe artıyor. Bu da fiyat avantajını birlikte getiriyor. Fiyat uygunluğu yanı sıra ürünü bu ay alıp gelecek ay ücretini ödeyeceğiniz kredi kartı seçeneği ile alışveriş kolaylığı sunuyor.

Plajda bizi zorlayan şeylerden biri taşıma bu sebeple iç malzemede hafif sünger kullanılan ve katlanabilir plaj şezlong minderi modellerini tercih etmenizi öneririz.

Adres

Müşteri Hizmetleri

Bizlere adres, telefon ve mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Pazar günleri hariç 08:30 - 18:30 mesai saatleri içerisinde telefonla destek ve bilgi alabilirsiniz. Gönderilen mesajlar en kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır.

Firmamız, Dekoro firması bünyesinde yer almaktadır.