Plaj Minderi Modelleri

0 850 346 54 74

Firmanıza özel üretim yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ve en ucuz şezlong minderleri sizlerle.
Size özel minderler veya sorularınız için bizlere 0 850 346 54 74 numarasından hemen ulaşabilirsiniz.


Her Sahile Uygun Plaj Minderi ModelleriMinder dediğiniz şey dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz konforunuza sağlayan yardımcı aksesuarlardan biridir. Zevk sahibi tasarımcılar tarafından iç ve dış mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanan minderler özellikle dekorasyonun her türlüsü ile ilgilenen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Her Ortama Uygun Plaj Minderi ModelleriBazen bir oturma odasına, bazen de havuz başına hayat veren nesnelerden biridir. Havuz ve plajlar neşesini biraz da rengârenk cıvıl cıvıl minderlere borçlu dersek herhalde doğru bir şey söylemiş oluruz.

Uygun fiyatlı ve tam ihtiyaçlarınıza uygun minderi çok kolay bulabilirsiniz. Tamamen uzanarak mı güneşlenmek istersiniz, yoksa ayaklarınız kuma mı değsin? Tercihinize göre her renk ve boyutta plaj minderlerine ulaşmanız kolay! Hatta yeni sezonda desenli modeller bir hayli rağbet göreceğe benziyor.

Katlanabilir yatak şeklinde bir minder ile plajda kum ya da çimlerin üstünde güneşin tatlı ısısı ile güneşlenebilir ve küçük bir şekerleme bile yapabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için özel üretilen farklı modeller seçim yapmanızı zaman zaman zorlaştırabiliyor.

Uygun FiyatlarÖzellikle son dönemdeki fiyat avantajları ve promosyonlar bir yerine iki minder almanızı teşvik edebilir. Sadece plajda değil, tüm mekanlarda değerlendirilebilecek bir aksesuar olarak fırsat ürünlerine göz atmanızı öneririz.

Kaliteli MalzemeKumaş ve iç malzeme kadar renkte çok önemlidir. Solmayan kaliteli kumaş renkleri uzun yıllar boyunca eşyayı kullanmanızı sağlar. 50 rengin üzerinde renk seçeneği sunan minder markaları arasında seçim yapmak zorlayabilir. Hem kalite hem de uygun fiyat için Dekoro firmasını tercih edebilirsiniz.

Adres

Müşteri Hizmetleri

Bzlere adres, telefon ve mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Pazar günleri hariç 08:30 - 18:30 mesai saatleri içerisinde telefonla destek ve bilgi alabilirsiniz. Gönderilen mesajlar en kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır.

Firmamız, Dekoro firması bünyesinde yer almaktadır.